W cyklu wykładów popularnonaukowych "Naukowe Czwartki" brały udział następujące szkoły:
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach
II Liceum Ogólnokształcące im. Płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tarnowie
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie
XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
Szkoła Podstawowa nr 13 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” Skarżysku-Kamiennej
Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 151 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Technikum Mechaniczne nr 30 w Krakowie
Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krakowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy
Zespół Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu
XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie
XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie
Akademickie Liceum w Bochni
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Skawinie
Katolickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie
Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie
Niepubliczne Gimnazjum Fundacji Królowej Św. Jadwigi w Koszarawie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 141 im. ks. Jana Twardowskiego w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 151 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy
Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie
Zespół Szkół Łączności w Krakowie
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Skarżysku-Kamiennej
III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tarnowie
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu
XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie
XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie
XLII Liceum Ogólnokształcące im. A Mickiewicza w Krakowie
Gimnazjum nr 1 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przeworsku
Gimnazjum nr 1 w Skarżysku-Kamiennej
Gimnazjum 23 w Krakowie
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 49 w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 151 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy
Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie
Zespół Szkół Łączności w Krakowie
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie
Zespół Szkół Zawodowych Huty im.Tadeusza Sendzimira w Krakowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tarnowie
IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie
Gimnazjum im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce
Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie
Gimnazjum nr 1 w Skarżysko-Kamiennej
Gimnazjum nr 4 im. J. Brauna w Tarnowie
Gimnazjum nr 23 w Krakowie
Gimnazjum nr 24 w Krakowie
Gimnazjum nr 81 w Krakowie
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie
Publiczne Gimnazjum w Rzezawie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Kętach
Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie
Zespół Szkół Katolickich im. bł. Karoliny Kózki w Tarnowie
Zespół Szkół Łączności w Krakowie
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Raciborzu
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie
XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gołkowicach
Gimnazjum im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie
Gimnazjum nr 1 w Skarżysko-Kamiennej
Gimnazjum nr 23 w Krakowie
Gimnazjum nr 24 w Krakowie
Gimnazjum nr 26 w Krakowie
Gimnazjum nr 81 w Krakowie
Społeczne Gimnazjum nr 5 STO w Krakowie
Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie
Zespół Szkół Łączności w Krakowie
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Krakowie